Nuty: NutyAnna German O sobie - autobiografia (miękka oprawa) - Pryzwan

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Anna German piosenkarka i kompozytorka, jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Laureatka festiwali m.in. w Monte Carlo, Bratysławie, San Remo czy Sopocie. Nie lubiła mówić o sobie, tym cenniejsze są jej wypowiedzi rozproszone w audycjach radiowych, prasie polskiej, rosyjskiej i włoskiej. Zostały one zebrane w tej oto publikacji przez Mariolę Pryzwan, która od wielu lat zafascynowana jest talentem Anny German.

Książka została wydana z okazji 30-lecia śmierci piosenkarki. "Anna German o sobie" to swoistego rodzaju autobiografia, która powstała na bazie zebranych wypowiedzi, listów, prywatnych fotografii i nieznanych dokumentów. Poznajemy tu kawałek jej prywatnego życia, marzenia, spotykamy jej najbliższych. Dowiadujemy się o dzieciństwie spędzonym w środkowej Azji, o studiach geologicznych na Uniwersytecie Wrocławskim, o współpracy z teatrem studenckim Kalambur, o sukcesach na festiwalach w Opolu, Sopocie, San Remo i Ostendzie. Poznamy wiele szczegółów związanych z pobytem Anny German we Włoszech, z wypadkiem samochodowym na Autostradzie Słońca i długotrwałą, heroiczną walką o powrót do zdrowia i na estradę. Dowiemy się, czym była dla niej muzyka i co myślała o szczęściu. 

Tytuł: Anna German O sobie
Autor: Mariola Pryzwan
Typ publikacji: biografia
Wydawnictwo: MG
Format: 256 str., miękka oprawa
Język wydania: polski

 

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

German Rock 165 paka do bbna basowego
German Rock 163 paka do bbna basowego
PWM Bado Anna - Cicha noc. 8 kold na gitar
PWM Klechniowska Anna Maria - Szkoa na fortepian
Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

Skąd wzięła się muzyka?

Skąd wzięła się muzyka?

Czy zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie skąd wzięła się muzyka? Czy może jest to taka część naszego życia, że jakoś trudno sobie wyobrazić, że kiedyś mogła nie istnieć i że nasi przodkowie mogli bez niej żyć?

Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl