Nuty: kolędy na zespół instrumentalny


Anieli grają - kolędy na instrumenty - Tomasz Radziwonowicz

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 12 kolęd opracowanych przez znanego skrzypka, kompozytora i dyrygenta Tomasza Radziwonowicza.Opracowane instrumentalne aranżacje przeznaczone są głównie na smyczki (trio, kwartet, kwintet), ale także na fortepian, obój i trąbkę.Kolędy w publikacji:    Gdy się Chrystus rodzi    Bóg się rodzi    Gdy śliczna Panna    Mędrcy świata    Mizerna, cicha    Jezus malusieńki    Oj, maluśki    Przybieżeli do Betlejem    Tryumfy Króla niebieskiego    Wśród nocnej ciszy    W żłobie leży    Z narodzenia Pana Tytuł: Anieli grają - kolędy na instrumenty Autor: Tomasz Radziwonowicz Instrument: skrzypce (trio, kwartet, kwintet), fortepian, obój, trąbka Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Triangiel Format: A4, 32 str. miękka oprawa Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Weltmeister Romance 874 87/120/IV/11/5 akordeon guzikowy
Weltmeister Romance 603 60/72/III/5 akordeon guzikowy
Weltmeister Achat 72 34/72/III/5/3 akordeon
Weltmeister Romance 602 60/72/II/3 akordeon guzikowy, zielony
Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

EU TE AMO  Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

EU TE AMO Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

Bossy bywają spokojne, w średnim tempie i szybkie - ale zawsze nostalgiczne, uczuciowe, rozleniwione. jakieś takie 'od niechcenia' imo,ze przeważnie mówią nam o miłości.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl