Nuty: nauka gry na gitarze

Angelo Gilardino: Studi facili per chitarra - Easy Studies for Guitar (+ płyta CD) - nuty na gitarę klasyczną

75 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera nuty na gitarę klasyczną. Dla średnio-zaawansowanych. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej akompaniament do utworów zawartych w książce. Tytuł: Studi facili per chitarra - Easy Studies for Guitar (+ płyta CD) Autor: Angelo GilardinoStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Edizioni CurciFormat: A4, oprawa miękka, dołączona płyta CDJęzyk wydania: angielski, włoskiISBN: 9790215904460 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

T-Rex Michael Angelo Batio distortion efekt do gitary
Ibanez SDB 1 Sharlee D′Angelo BKF gitara basowa
PWM Adele - Easy guitar (utwory na gitar) - WYPRZEDA
Ibanez SDB3-PW Sharlee D′Angelo Signature gitara basowa
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl