Nuty: Nuty

Andrzej Zubek: Swinging Cellos - utwór na cztery wiolonczele i fortepian

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Swinging Cellos' to klasyczny kwartet wiolonczelowy z towarzyszeniem fortepianu , swingująco-jazzujący, charakteryzujący się formą rapsodyczną. Utwór ten powstał na specjalne zamówienie zespołu kameralnego z Towson University (USA)  prowadzonego przez profesor Cecylię Barczyk. Opracowanie zawiera osobne wkładki z głosami wiolonczelowymi. Dla średnio-zaawansowanych.   Tytuł: Swinging CellosAutor: Andrzej ZubekStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: wiolonczela, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Akademia Muzyczna w KatowicachFormat: 32 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790902011778a zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Tama OL-SW Oak Lab Swinging paki perkusyjne
Yamaha VC5 S wiolonczela 4/4
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Preludium

Preludium

Jest to krótki, zazwyczaj bez określonej wewntrznej struktury utwór, który może służyć jako wstęp do kolejnych części większego oraz bardziej skomplikowanego dzieła.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl