Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Andrzej Henryk Bączyk: Tydzień z wariacjami na fortepian (+ mp3 online) - nuty na fortepian dla początkujących

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 7 miniatur fortepianowych w formie wariacji o zróżnicowanym stopniu trudności.Autor - Andrzej Henryk Bączyk - zabiera nas w podróż do krainy znanych dziecięcych melodii. Do publikacji dołączone są specjalne kody QR umożliwiające dostęp do materiałów muzycznych zamieszczonych w serwisie youtube.pl. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się przy tytule dowolnego utworu. Kod przekieruje cię bezpośrednio do pliku audio lub video. Znajdziesz tu dwa wykonania utworów - 'edukacyjne', które pozwoli początkującemu uczniowi zapoznać się z niuansami poszczególnych utworów, oraz 'wirtuozowskie' ukazujące pełen potencjał muzyczny, ale wymagające większych umiejętności. Tytuł: Tydzień z wariacjami na fortepianAutor: Andrzej Henryk BączykStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 64 str., A4, miękka oprawa, mp3 online w komplecieJęzyk wydania: polskiISBN: 9788366656062 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Andrzej Henryk Bczyk - Jazzujcy fortepian, ksika + CD
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl