Nuty: nuty na saksofon

Andre-Ernest-Modeste Gretry: Suite Rococo pour Saxophone tenor et Piano - nuty na saksofon tenorowy i fortepian

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera Suitę Rococo opracowaną na saksofon tenorowy i fortepian. André Ernest Modeste Grétry to francuski kompozytor operowy. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Andre-Ernest-Modeste Gretry: Suite Rococo pour Saxophone tenor et PianoAutor: Andre-Ernest-Modeste GretryStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: saksofon tenorowy, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ShottFormat: 28 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9790543502840 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
Yamaha YTS 475 saksofon tenorowy
K&M Statyw Saksofon Saksofon tenorowy
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Opera Wrocławska: Don Giovanni

Opera Wrocławska: Don Giovanni

W najnowszej realizacji Opery Wrocławskiej poznajemy świat głównego bohatera opery „Don Giovanni” , w zamyśle reżysera André Hellera Lopesa w zamkniętym świecie ludzkich wyobrażeń.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl