Nuty: nauka gry na saksofonie

Amazing Phrasing for Tenor Saxophone (+ audio online) - Taylor - 50 sposobów na ulepszenie umiejętności improwizacji

118 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja przedstawia bardzo nowatorskie podejście do nauki improwizacji. Metoda, którą proponuje autor - Dennis Taylor, podzielona jest na trzy części. Pierwsza część dotyczy melodii i skupia się przede wszystkim na strategiach melodyjnych improwizacji. Druga część dotyczy harmonii, natomiast trzecia część - rytmu i stylu. Z książki tej dowiesz się jak podejść do pracy z innymi muzykami, zawiera ona wiele ćwiczeń w różnych stylach od rocka do swingu i bebop. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Amazing Phrasing for Tenor SaxophoneAutor: Dennis TaylorStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: saksofon tenorowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 104 str., A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634035401 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
Taylor 110CE gitara elektroakustyczna
Cambridge Audio Azur 350 A wzmacniacz 2 x 45W (8 Ohm) srebrny
Zildjian Artist Series Taylor Hawkins paki perkusyjne
46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.2

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.2

„Wykonawstwo historycznie poinformowane” to dosłowne tłumaczenie angielskiego „historically informed performance” – terminu, którym określa się interpretowanie muzyki przeszłości na dawnych instrumentach, zgodnie z tym, co na temat sposobów jej wykonywania mówią źródła historyczne. Na tegorocznej Wr

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl