Nuty: kształcenie słuchu

Amabile 1 - program komputerowy do kształcenia słuchu dla szkoły muzycznej I stopnia - Maria Wacholc

112 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Amabile 1' to program komputerowy stworzony, aby wspomagać rozwój słuchu muzycznego ucznia 6-letniego. Program ten ściśle związany jest z programem nauczania zawartym w publikacjach Marii Wacholc 'Kształcenie słuchu elementarne' i podręcznikiem 'Solfeż elementarny I' oraz podręcznikiem 'Dyktanda elementarne I' Marii Ćwiklińskiej i Małgorzaty Rogozińskiej.Program, który może być wykorzystywany przez ucznia w domu lub też przez nauczyciela jako urozmaicenie lekcji - zawiera różnorodne ćwiczenia i dyktanda przygotowujące ucznia do sprawdzianów i testów. Możliwość wielokrotnego powtarzania ćwiczeń jest gwarancją przyjemnej i skutecznej nauki. Program zawiera system punktacji, który zależnie od potrzeb i upodobania, może być włączony lub wyłączony.Dołączona do programu książeczka zawiera przydatne dla nauczycieli założenia metodyczne, instrukcję obsługi programu oraz opis zadań.Wymagania sprzętowe: - PC, Windows: XP, 7, 8, 10; - Java w wersji co najmniej 1.6;- 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym- 512 MB pamięci RAM;- CD-rom;- karta muzyczna- połączenie internetowe (opcjonalnie)   Tytuł: Amabile 1Autor: Maria Wacholc, Krzysztof Mroczek (warstwa informatyczna), Agata Moryto (grafika), Maria Ćwiklińska (dyktanda), Małgorzata Rogozińska (dyktanda)Stopień trudności: dla uczniów szkół muzycznych I st.Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: TriangielFormat: CDJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
EarMaster Pro 5 program komputerowy
Steinberg Wave Lab 7 program komputerowy
Native Instrument Massive program komputerowy
Jagoda Krzemińska Młodym Muzykiem Roku

Jagoda Krzemińska Młodym Muzykiem Roku

Jagoda Krzemiństa 15-letnia flecistka, uczennica kluczborskiego gimnazjum nr 1 i opolskiej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie Młody Muzyk Roku 2012.

Justyna Maria Philipp - pianistka

Justyna Maria Philipp - pianistka

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, w klasie fortepianu Ekateriny Popowej-Zydroń oraz Zbigniewa Śliwińskiego.

Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl