Nuty: nauka gry na wiolonczeli

Alwin Schroeder, Carl Schroder: 170 Foundation Studies for Violincello Volume 1 Nos. 1-80 - etiudy - nuty na wiolonczelę

170 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera wspaniałe etiudy dla początkujących wiolonczelistów, a także tych, którzy powrócili do gry. Nuty na wiolonczelę, dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Tytuł: 170 Foundation Studies for Violincello Volume 1 Nos. 1-80 Autor: Alwin Schroeder, Carl Schroder; Redaktor: Richard HugheyStopień trudności: dla poczatkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: wiolonczelaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Carl FischerFormat: 112 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780825802621 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Czerny Carl - Etiudy na fortepian op. 409, wybór
ProMark TXCPW Carl Palmer Signature paki perkusyjne
PWM Raube Stanisawa - Etiudy dla dzieci na fortepian, z. 1
PWM Czerny Carl - Wybr etiud na fortepian z op. 139, 599, 636 i in.; z. 1
Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Carl Philipp Emanuel Bach

Carl Philipp Emanuel Bach

Piąty syn znakomitego kompozytora epoki baroku przyszedł na świat w Weimarze w roku 1714. Od najmłodszych lat uczył się od ojca muzyki, a przed rozpoczęciem studiów muzycznych studiował filozofię i prawo. W latach 1740-1767 był muzykiem na dworze Fryderyka II, króla Prusji...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl