Nuty: nuty na fortepian

Aleksandra Joanna Garbal: Six Nocturnes op. 7 na fortepian - nuty na fortepian

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Six Nocturnes op. 7'  Aleksandry Joanny Garbal należą do cyklu 'From the repertoire of Marcin Tadeusz Łukaszewski' i jemu też są dedykowane.Według kompozytorki nokturny to rozmowa z Bogiem i wieczorne medytacje o tym co było, co jest i co będzie, to śpiew, który daje ukojenie i uspokaja. Nuty dla średnio-zaawansowanych.   Tytuł: Six Nocturnes op. 7Autor: Aleksandra Joanna GarbalStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Ars musicaFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790801566461 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Seydel 16666 Big Six Blues, harmonijka ustna
Flash LED Six Hole RGB 3w1 20W efekt wietlny
RockCable Multicolored Patch Cables - 15 cm - Angled Plug - Six Pack
MXR M109S - Six Band Equalizer, silver efekt gitarowy
Francis Poulenc

Francis Poulenc

Francuski kompozytor oraz pianista należący do słynnej grupy Les Six (do której należeli również Milhaud, Honegger, Auric, Tailleferre i Durey). Przyszedł na świat w Paryżu w roku 1899, a jego muzyczne powołanie pojawiło się już stosunkowo wcześnie.

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak jest laureatką konkursów w Warszawie, Helsinkach, Barcelonie i Kantonie. W 2009 roku obroniła tytuł doktora sztuki. Dwukrotnie otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki, a także stypendium fundacji Crescendum Est – Polonia Aleksandra Gudzowatego. Otrzymała również nagrodę Prez

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl