Nuty: nuty na skrzypce

Aleksandra Joanna Garbal: Aria - nuty na skrzypce i fortepian

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera kompozycję Aleksandry Joanny Garbal 'Aria' w opracowaniu na skrzypce z akompaniamentem fortepianu. Tytuł: AriaAutor: Aleksandra Joanna GarbalStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Ars musicaFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801566799 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Aria AD-50 Solid gitara akustyczna
Sontronics ARIA mikrofon lampowy
Aria Pro II 615 Frontier TTBK gitara elektryczna
Aria Pro II 615 Frontier 3TS gitara elektryczna
Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak jest laureatką konkursów w Warszawie, Helsinkach, Barcelonie i Kantonie. W 2009 roku obroniła tytuł doktora sztuki. Dwukrotnie otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki, a także stypendium fundacji Crescendum Est – Polonia Aleksandra Gudzowatego. Otrzymała również nagrodę Prez

Montserrat Caballé

Montserrat Caballé

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl