Nuty: nuty na saksofon

Aleksandra Joanna Garbal: Affresco - nuty na saksofon altowy i fortepian

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera utwór "Affresco" opracowany na saksofon altowy z towarzyszeniem fortepianu. Kompozycja autorstwa Aleksandry Joanny Garbal przeznaczona dla średnio zaawansowanych muzyków.  Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Tytuł: Affresco Autor: Aleksandra Joanna GarbalStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: saksofon altowy, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Ars musicaFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801586285 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha YAS 475 saksofon altowy z futerałem
Arnolds&Sons AAS 110 saksofon altowy
K&M Statyw Saksofon Saksofon altowy Es
Stewart Ellis SE-710-N saksofon altowy Es, niklowany (z futeraem)
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak jest laureatką konkursów w Warszawie, Helsinkach, Barcelonie i Kantonie. W 2009 roku obroniła tytuł doktora sztuki. Dwukrotnie otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki, a także stypendium fundacji Crescendum Est – Polonia Aleksandra Gudzowatego. Otrzymała również nagrodę Prez

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl