Nuty: Nuty

Aiko Miyamoto: Dualités for Multi Percussion solo - nuty na instrumenty perkusyjne

75 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Aiko Miyamoto to japońska kompozytorka i perkusistka, rozpoczęła studia muzyczne w swojej ojczyźnie, a następnie wyjechała do Francji. Jest aktywną artystką, występującą solo, jest także członkiem-założycielem zespołu Cantus Percussio, ma na swoim koncie liczne prawykonania koncertów i utworów solowych. Publikacja zawiera nuty na instrumenty perkusyjne jej autorstwa przeznaczone dla zaawansowanych perkusistów. Tytuł: Dualités for Multi Percussion soloAutor: Aiko MiyamotoStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: instrumenty perkusyjneNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Editions Francois DhalmannFormat: 8 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790560240381 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Latin Percussion Guiro Multi-Guiro 2 Multi-Guiro 2
Thomastik (641808) Versum Solo struna do wiolonczeli - C 4/4 - VES44
Sontronics Solo mikrofon dynamiczny
BOSS MO-2 Multi Overtone efekt gitarowy
Naciągi perkusyjne - podobno jeden z najważniejszych elementów dobrego rytmu

Naciągi perkusyjne - podobno jeden z najważniejszych elementów dobrego rytmu

Bęben, jak wynika z badań archeologicznych, jest najstarszym instrumentów muzycznym wykonanym przez człowieka, pochodzi aż z neolitu. Od tego czasu przeszedł ogromną metamorfozę do obecnej formy, natomiast główna idea bębna pozostała niezmieniona – membrana, w którą uderza się dłonią, palcami, pałec

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl