Nuty: nuty na fortepian

Agata Zubel: Chamber Piano Concerto for piano(s) and ensemble - koncert fortepianowy na fortepian/y i zespół instrumentalny - partytura

75 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera koncert fortepianowy na fortepian/y i zespół instrumentalny  - partytura dla średnio-zaawansowanych. Utwór powstał na zamówienie Sudwestrundfunk.    Tytuł:  Chamber Piano Concerto for piano(s) and ensembleAutor: Agata ZubelStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychWydawnictwo: PWMSeria: CameraInstrument: fortepian, zespół instrumentalnyJęzyk: angielski, polskiFormat: 140 stron, A4 stojący (210x297 mm), miękka oprawaISMN 9790274028527 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
Nord Piano 88 stage piano
Nord Piano 2 HA88 stage piano
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

The Transcription Ensemble

The Transcription Ensemble

Trio The Transcription Ensemble zostało założone w 2007 roku przez Yorgosa Kandylidisa, Christosa Grimpasa i Nikosa Zafranasa. Regularnie koncertują jako soliści oraz kameraliści w Grecji oraz wielu europejskich krajach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl