Nuty: Nuty

Aga Pietrzykowska: Frycek i żyrafa - opowieść dla młodszych dzieci

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Bohaterami książeczki przeznaczonej dla najmłodszych jest nie tylko tytułowy Frycek, ale także jego najbliższa rodzina – mama Justyna, tata Mikołaj i 3 siostry: Ludwika, Izabella oraz Emilka. Frycek - oczywiście mały Fryderyk Chopin - przypadkiem dowiaduje się, że rodzice mają sprowadzić do domu żyrafę!  Chłopiec jest trochę zaskoczony, ale przede wszystkim bardzo podekscytowany perspektywą posiadania żyrafy w domu. Trzymanie tego rodzaju egzotycznego zwierzęcia w Warszawie, będzie przecież prawdziwą sensacją. Roztacza w swojej głowie romantyczne wizje jak będą razem wspólnie spędzać czas, bawić się w Parku Saskim lub grać w piłkę. Tytuł: Frycek i żyrafaAutor: Aga PietrzykowskaStopień trudności: dla każdego, a szczególnie dla małych dzieciWydawnictwo: Narodowy Instytut Fryderyka ChopinaSeria: Mały ChopinFormat: 30 str., 196 x 196 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alpine Muffy Pink ochronniki suchu dla dzieci rowe
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
Alpine Muffy Blue ochronniki suchu dla dzieci niebieskie
K&M 18969-071-55 statyw keyboardowy dla dzieci
Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

W bardzo estetycznej i niezwykle symbolicznej scenografii rozpoczęła się opowieść o wewnętrznych rozdarciach, świadomych wyborach, napływających z niezwykłą siłą uczuciach i próbą pokonywania ich w sobie, z niemożnością spojrzenia skrzywdzonej kobiecie w oczy włącznie.

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego |  20.12.19

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego | 20.12.19

Uliczny gwar świątecznych przygotowań doskonale ubranych mieszkańców miasteczka, w którym rozgrywa się akcja „Dziadka do orzechów. Opowieści Wigilijnej” Piotra Czajkowskiego zachwyca od pierwszych dźwięków dobiegających z orkiestronu.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl