Nuty: nuty na wiolonczelę

Adrien Francois Servais: Sei Capricci - 6 Caprices op. 11 for Violoncello - sześć kaprysów na wiolonczelę - druga wiolonczela ad libitum

74 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Adrien-François Servais był jednym z najbardziej wpływowych wiolonczelistów XIX wieku. Był jednym z założycieli Modern Cellistic Schools w Paryżu i Madrycie, które zapoczątkowali jego przyjaciel Auguste Franchomme i jego uczeń Víctor Mirecki Larramat. Jego kompozycje są nadal studiowane, wykonywane i nagrywane na całym świecie. Servais zanim sięgnął po wiolonczelą - uczył się gry na skrzypcach. Publikacja zawiera sześć kaprysów, nuty na wiolonczelę solo z drugą wiolonczelą ad libitum. Dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: Allegretto ma non troppo (A minor)Allegro con moto (D major)Allegro moderato (A♭ minor)Allegretto (A major)Larghetto cantabile (E♭ major)Allegro (C major) Tytuł: Sei Capricci - 6 Caprices op. 11 for Violoncello Autor: Adrien Francois Servais; Redaktor: Rocco Filippini Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowy, partytura Wydawnictwo: Ricordi Format: 21 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: włoski ISBN: 9790041828947 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

Gitara jest instrumentem muzycznym z grupy strunowych szarpanych. Klasyczna, zbudowana jest z pudła rezonansowego, gryfu, podstrunnicy i 4 progów na niej. Przeważnie ma sześć strun, lecz można spotkać również gitary z czterema, pięcioma, siedmioma, ośmioma, dziesięcioma a nawet dwunastoma strunami.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl