Nuty: Nuty

ADHD - Tymon Tymański, Rafał Księżyk - Autobiografia

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Autobiografia jednej z najbardziej sprzecznych postaci w polskiej kulturze. Ryszard "Tymon" Tymański - artystyczny rewolucjonista, błazen i sowizdrzał, wywrotowiec i buddysta, odpowiedzialny ojciec i wieczny smarkacz, karateka, kontrabasista, kompozytor spiritus movens yassu - najważniejszego nurtu w muzyce polskiej ostatnich dziesięcioleci.Autor - Rafał Księżyk, stworzył spójną biografię ze wspomnień Tymona, który sam siebie nazywa mianem Mr. Chaos, w której muzyka przeplata się z życiem. Prowadzi nas przez kolejne lata działalności artystycznej, opowiada o fascynujących ludziach, których spotkał na swojej drodze, o używkach, małżeństwach, synach...Książka powstawała w okresie wypełnionym intensywną pracą nad musicalem "Polskie gówno", co najlepiej świadczy o tym, jakimi zasobami twórczej energii dysponuje Tymański. Tytuł:  ADHD. Tymon Tymański Autor: Tymon Tymański, Rafał KsiężykStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: LiterackieFormat: 400 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788308052587 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

EU TE AMO  Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

EU TE AMO Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

Bossy bywają spokojne, w średnim tempie i szybkie - ale zawsze nostalgiczne, uczuciowe, rozleniwione. jakieś takie 'od niechcenia' imo,ze przeważnie mówią nam o miłości.

Rafał Dołęga

Rafał Dołęga

Urodzony w Zielonej Górze. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fagotu prof.Krzysztofa Kamińskiego. W latach 1997-2002 odbył studia podyplomowe w Hoschschule fur Musik Essen (prof. J.H.Thomsen) oraz w Hochschule fur Musik Koln (prof.M.Reina).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl