Nuty: Nuty

Adele: 30 (Easy Guitar) - nuty na gitarę - tabulatura, akordy gitarowe i słowa piosenek

74 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Znane i lubiane utwory Adele z jej czwartego albumu w aranżacji na gitarę klasyczną. Nuty, tabulatury i akordy dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: All Night Parking (Interlude) Can I Get It Cry Your Heart Out Easy On Me Hold On I Drink Wine Love Is A Game My Little Love Oh My God Strangers By Nature To Be Loved Woman Like Me Tytuł: 30 - Easy GuitarAutor: AdeleStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulatura, akordyWydawnictwo: Hal LeonardSeria: Easy Guitar with Notes & TABFormat: A4, oprawa miękka Język wydania: angielskiISBN: 9781705158159   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Adele - Easy guitar (utwory na gitar) - WYPRZEDA
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Adele - Adele na skrzypce (+ CD)
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl