Nuty: Nuty

Adele: 25 (Easy Guitar) - nuty na gitarę dla początkujących - tabulatura, akordy gitarowe i tekst

93 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Easy Guitar' zawiera kolekcję wszystkich utworów pochodzących z wydanego w 2015 roku albumu Adele '25' zaaranżowanych na gitarę, dla początkujących. Każdy utwór w standardowym opracowaniu nutowym i tabulaturowym, wraz z akordami z diagramami i tekstem.Spis utworów:      All I Ask    Hello    I Miss You    Love In The Dark    Million Years Ago    Remedy    River Lea    Send My Love (To Your New Lover)    Sweetest Devotion    Water Under The Bridge    When We Were Young   Tytuł:  Adele: 25 - Easy Guitar Autor: AdeleStopień trudności: dla początkujących, Instrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, akordy z diagramamiWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 48 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781495058110 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Adele - Easy guitar (utwory na gitar) - WYPRZEDA
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Adele - Adele na skrzypce (+ CD)
PWM Adele - 25 Album songbook (utwory na fortepian, wokal i gitar)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Radosław Kurek

Radosław Kurek

Wszechstronny pianista, którego nadrzędnymi cechami artystycznymi są: ogromna wrażliwość muzyczna, doskonałe operowanie dźwiękiem oraz całkowite oddanie się intencjom kompozytora połączone z wielką wnikliwością w tekst autorski.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl