Nuty: Nuty

Adam Polachowski: Szkoła gry na werblu

66 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi podręcznik do gry na werblu dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Wydanie zawiera zestaw ćwiczeń oraz wprawek niezbędnych do wypracowania wysokiego poziomu gry na werblu. Podręcznik jest rozszerzoną i wzbogaconą o nowy materiał dydaktyczny wersją książki, która ukazała się w 1994 r. Książka zawiera m.in.: obszerną historię werbla, rozdział dotyczący artykulacji werblowej oraz wiele ćwiczeń na rozwój techniki lewej ręki i koordynację obydwu rąk. Ponadto jedną z zalet podręcznika jest duży wybór etiud ułożonych w sposób progresywny. Tytuł: Szkoła gry na werblu Autor: Adam Polachowski Stopień trudności: dla początkujących Instrument: werbel Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Palisso Edition Format: 154 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: polski ISBN: 9788393121007 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Adam Polachowski ″Szkoa gry na werblu″
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Hayman HHS-080 statyw Hi-Hat
ADAM KLOCEK

ADAM KLOCEK

Laureat „muzycznego Oscara” – Grammy Award 2014, określony przez Krzysztofa Pendereckiego jako „jeden z najbardziej obiecujących dyrygentów młodszej generacji”.

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl