Nuty: kolędy na fortepian pianino

Adam Lewandowski: Kolędy w najłatwiejszym układzie na fortepian

10 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Niniejszy zbiorek to wybór najpiękniejszych kolęd w łatwym opracowaniu na fortepian i towarzyszący głos. Materiał przygotowany jest dla osób na początkowym etapie nauki gry na pianinie czy fortepianie. Kolędy wykonane przez dzieci właśnie z tego zbiorku sprawią, że święta staną się radosne i pełne muzycznych wzruszeń.Spis kolęd:Wśród nocnej ciszy, Gdy się Chrystus rodzi, Lulajże Jezuniu, W żłobie leży, Jezus malusieńki, Anioł pasterzom mówił, Przybieżeli do Betlejem, Hej, w dzień narodzenia, Dzisiaj w Betlejem, Gdy śliczna Panna, Tryumfy, Mędrcy świataTytuł: Kolędy w najłatwiejszym układzie na fortepianAutor: Adam LewandowskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Dziecięca - KotWydawnictwo: PWMFormat: 16 str. B5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: M274002084 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lewandowski Adam - Koldy w najatwiejszym ukadzie na fortepian
Gadek Fusion Zbigniew Lewandowski paki perkusyjne
PWM Hoffman Jan, Rieger Adam - Wybrane sonatiny na fortepian, z. 1
PWM Hoffman Jan, Rieger Adam - Wybrane sonatiny na fortepian, z. 2
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

ADAM KLOCEK

ADAM KLOCEK

Laureat „muzycznego Oscara” – Grammy Award 2014, określony przez Krzysztofa Pendereckiego jako „jeden z najbardziej obiecujących dyrygentów młodszej generacji”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl