Nuty: Nuty

Adam Fulara: Zrozumieć język muzyki - teoria improwizacji (+ system testów online)

138 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Adam Fulara to muzyk, gitarzysta, pedagog a przede wszystkim mistrz improwizacji. Stworzył podręcznik dla muzyków i pasjonatów muzyki. To ponad 300-stronicowe kompendium wiedzy o teorii muzyki z punktu widzenia improwizatora. Książka zawiera przykłady improwizacji na gitarę, skrzypce, instrumenty klawiszowe, na wokal. Znajdziesz tu także techniki potrzebne nie tylko do odtwarzania muzyki, lecz również do komponowania piosenek, aranżowania utworów i do improwizacji. W publikacji została opisana autorska metoda improwizacji. Jak mówi sam autor książki: ...melodie nie są w gamach, lecz powstają przy ogrywaniu składników akordowych. Wielcy kompozytorzy, chociażby Chopin, o tym wiedzieli i dźwięki akordów przenosili do melodii. Poniżej link do bardzo ciekawej recenzji tego podręcznika:5 rzeczy, które przekonały mnie do książki Fulary Tytuł: Zrozumieć język muzyki - teoria improwizacjiAutor: Adam FularaStopień trudności: dla każdegoWydawnictwo: AbsonicFormat: 302 str., A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788366656383 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Fulara Adam ″Zrozumie jzyk muzyki- teoria improwizacji″ ksika
AN Fulara Adam ″Tapping oburczny- szkoa gry na gitar″ + DVD
AN Grabowy Tomasz ″Szkoa improwizacji w pochodach basowych″ ksika
AN Wjcicki Piotr ″Szkoa gitarowej improwizacji″ ksika + CD
Muzyka czyli jeszcze jeden język obcy?

Muzyka czyli jeszcze jeden język obcy?

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych stała się konieczna. Któż z nas może wyobrazić sobie funkcjonowanie na rynku pracy bez języka angielskiego, który jest dosłownie wszędzie. Chcąc poszerzać nasze umiejętności i kwalifikacje musimy znać ten język...

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

DYRYGENT NADAJE TON – rozmowa z Güntherem Pichlerem

DYRYGENT NADAJE TON – rozmowa z Güntherem Pichlerem

Adam Domagała: Kiedy ponad 40 lat temu zakładał Pan słynny Alban Berg Quartet był już Pan, podobnie jak Pana koledzy, uznanym wirtuozem, profesorem Akademii Muzycznej w Wiedniu. Używając terminologii ze świata muzyki pop: to była supergrupa, głośna już od samego początku istnienia dzięki reputacji..

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl