Nuty: Nuty

Absolute Beginners: Ukulele - Omnibus Edition - Steven Sproat - kompletna szkoła gry na ukulele (+ płyta CD)

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Absolute Beginners to publikacja, w której zawarto wszystkie informacje, które powinna znać osoba łapiąca po raz pierwszy za ukulele. Zdjęcia zawierające wskazówki, krok-po-kroku prowadzące przez pierwsze dni ćwiczeń, dla których nagrane zostały podkłady z akompaniamentem. Książka zamiast długich opisów korzysta z fotografii, znajdziesz tu praktyczne porady, ścieżki z płyty CD zawierają: pełne nagrania, w których pokazano jak powinna brzmieć dana melodia oraz półplaybacki zawierające akompaniament, z którym możesz grać. Wszystko, czego potrzebujesz, jest zawarte w tym „panelu użytkownika” do Twojego ukulele, dzięki któremu nauka staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Napisana przez Stevena Sproata, który jest doświadczonym muzykiem. Występował w wielu stacjach radiowych, w tym w BBC Radio 2 i BBC Scotland. Steven grał w prestiżowych miejscach, takich jak Ronnie Scott's w Londynie, Cheltenham Festival i New York Ukulele Festival, a także jest nauczycielem - jego najsłynniejszy uczeń to komik Harry Hill! Występuje standardowy tuning GCEA. Tytuł: Absolute Beginners: Ukulele - Omnibus EditionAutor: Steven SproatStopień trudności: dla początkującychInstrument: ukuleleWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 23,0 x 30,0 cm, oprawa miękka, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781849382755 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Baton Rouge V2 SW sun ukulele sopranowe elektroakustyczne Limited Edition
Fender 351 Felt Ukulele Picks (3) kostki do ukulele
Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl