Nuty: nuty na klarnet

Abba Gold: Greatest Hits - Clarinet Play-Along (+ audio online) - nuty na klarnet

102 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Abba Gold: Greatest Hits' to kolekcja największych i najpiękniejszych hitów zespołu Abba w opracowaniu na klarnet. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule  Spis utworów: Chiquitita Dancing Queen Does Your Mother Know Fernando Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight) I Have A Dream Knowing Me, Knowing You Lay All Your Love On Me Mamma Mia Money, Money, Money One Of Us S.O.S. Super Trouper Take A Chance On Me Thank You For The Music The Name Of The Game The Winner Takes It All Voulez-vous Waterloo   Tytuł: Abba Gold: Greatest Hits - Clarinet Play-AlongAutor: AbbaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: klarnetNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 64 str, A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781847728524 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM ABBA - More Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM ABBA - Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl