Nuty: nauka gry na skrzypcach

Aaron Minsky: Ten American Violin Etudes - nuty na skrzypce solo

87 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Ten American Violin Etudes' to kolekcja 10 oryginalnych, dynamicznych i żywych etiud Aarona Minsky'ego na skrzypce solo, które są świetnym materiałem ćwiczeniowym oraz wykonawczym.Spis utworów: The Train Whistle Truckin' Through the South Broadway Laid-back Devil Sailing Down the River The Flag Waver An American in France Like Crazy The Crack of Dawn October Waltz   Tytuł: Ten American Violin EtudesAutor: Aaron MinskyStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Oxford University PressFormat: 32 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780193372887 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Vic Firth SAS Aaron Spears paki perkusyjne
PWM Peterson Oscar - Jazz exercises, minuets, etudes & pieces for piano
Verona Violin FT-V31 4/4 skrzypce Custom Grande II (komplet - smyczek, futerał)
PWM Twardowski Romuald - Trzy etiudy-kaprysy na skrzypce solo
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Richard Wagner

Richard Wagner

Ten kompozytor i teoretyk działający w epoce romantyzmu urodził się w Lipsku w roku 1813. Muzyką zaczął interesować się po wsyłuchaniu dzieł Beethovena oraz Webera. Jego pierwsze dzieło- uwertyrę orkiestrową można było usłyszeć w Lipsku, kiedy artysta ten miał 16 lat.

Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl