Nuty: techniki gry na gitarze

A Modern Approach to Jazz Rock & Fusion Guitar - Jean Marc Belkadi

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


A Modern Approach to Jazz, Rock & Fusion Guitar to podręcznik autorstwa Jean Marc Belkadi, zawiara ponad 30 przykładów gry w stylu rock, fusion, jazz przy użyciu przeróżnych technik i pomysłów melodycznych. Obejmuje między innymi takie tematy jak: skale durowe, chromatykę, arpeggia, legato i inne. Zawiera zapis standardowy oraz tabulaturowy.   Tytuł: A Modern Approach to Jazz, Rock & Fusion Guitar Autor: Jean Marc BelkadiStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy i tabulaturowy Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 24 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9780793573776 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Carr Kenny ″Inside Guitar″ + CD
Fender Modern Player Jazz Bass BK gitara basowa
Hardcase H Rock Fusion zestaw futeraw na zestaw perkusyjny
Presto Rock Jazz 3 struny do gitary elektrycznej
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jean-Philippe Rameau

Jean-Philippe Rameau

Urodzony w 1683 roku w Dijon był jednym z najważniejszych kompozytorów XVIII wieku. W wieku 18 lat wyjechał na studia do Włoch, a po powrocie do Francji pracował jako organistach w wielu francuskich miastach...

Jean-Baptiste Lully

Jean-Baptiste Lully

Ten francuski kompozytor pochodzenia włoskiego przyszedł na świat we Florencji w roku 1632. Pochodził z ubogiej rodziny, jednak zwrócił on uwagę pewnego szlachcica z Guise, która zabrał młodego Lully do Paryża. Tam rozpoczął służbę na dworze Ludwika XIV...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl