Nuty: nauka gry na skrzypcach

60 etiud op. 45 na skrzypce - Franz Wohlfahrt

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Pedagogicznej' zawiera zbiór etiud, które przeznaczone są głównie do ćwiczenia i rozwijania techniki prawej ręki - detache, martele, legato, staccato, smyczki mieszane oraz lewej ręki - biegłość i wzmocnienie palców, chromatyka, tryl, pozycje i łączenie pozycji, dwudźwięki. Nuty na skrzypce, dla średnio-zaawansowanych.   Tytuł: 60 etiud op. 45Autor: Franz WohlfahrtStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 60 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274006457 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Cofalik Antoni - Wybr etiud wirtuozowskich na skrzypce
PWM Schubert Franz - 4 Impromptus na fortepian op. 90
PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl