Nuty: pieśni patriotyczne

55 pieśni patriotycznych z chwytami gitarowymi i na instrumenty klawiszowe - Maciej Miętus

12 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór piosenek i pieśni patriotycznych, który z pewnością przyda się podczas wspólnych spotkań z piosenką w gronie przyjaciół. Oprócz tekstów do każdej piosenki są akordy na gitarę i instrumenty klawiszowe.Spis piosenek: AniaBallada o Janku WiśniewskimBiała różaBogurodzicaBoże coś PolskęCzerwone makiDeszcz jesiennyDorotaDziś do ciebie przyjść nie mogęGaude Mater PoloniaHej, hej ułaniHej, chłopcy, bagnet na brońHymn do miłości OjczyznyHymn Szarych SzeregówJak to na wojenceJędrusiowa dolaKadrówkaKołysanka o zakopanej broniKrakowiak KościuszkiKujawiak partyzanckiMała dziewczynka z AKMarsz MokotowaMatko o twarzyMarsz obozowyMazurek DąbrowskiegoMazurek Trzeciego MajaMoja małaMoja OjczyznoNataliaO mój rozmarynieOrlątkoOrłyPałacyk MichlaPiosenka szturmowa 'Parasola'PiechotaPierwsza brygadaPłynie Wisła, płyniePolonez KościuszkiPrzybyli ułaniRotaRozszumiały się wierzby płacząceSerce w plecakuSynkowie moiSzturmówkaŚpiew kosynierów lwowskichŚwięta miłościUłani i dziewczynaWalecznych tysiącWarszawiankaWarszawskie dzieciWąwóz SamosierryWojenko, wojenkoWybaczcie piechocieWymarsz UderzeniaZośka   Tytuł:  55 pieśni patriotycznychOpracowanie: Maciej MiętusStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara, instrumenty klawiszoweNotacja muzyczna: akordy, diagramy akordów gitarowych i klawiszowychWydawnictwo: VesperFormat: 66 str, B5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788361524106 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - 50 popular songs
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Sting - The Last Ship (utwory na fortepian, wokal i gitar)
BOSS JS 8 odtwarzacz audio z efektami gitarowymi
Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl