Nuty: pieśni patriotyczne

55 pieśni patriotycznych z chwytami gitarowymi i na instrumenty klawiszowe - Maciej Miętus

12 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór piosenek i pieśni patriotycznych, który z pewnością przyda się podczas wspólnych spotkań z piosenką w gronie przyjaciół. Oprócz tekstów do każdej piosenki są akordy na gitarę i instrumenty klawiszowe.Spis piosenek: AniaBallada o Janku WiśniewskimBiała różaBogurodzicaBoże coś PolskęCzerwone makiDeszcz jesiennyDorotaDziś do ciebie przyjść nie mogęGaude Mater PoloniaHej, hej ułaniHej, chłopcy, bagnet na brońHymn do miłości OjczyznyHymn Szarych SzeregówJak to na wojenceJędrusiowa dolaKadrówkaKołysanka o zakopanej broniKrakowiak KościuszkiKujawiak partyzanckiMała dziewczynka z AKMarsz MokotowaMatko o twarzyMarsz obozowyMazurek DąbrowskiegoMazurek Trzeciego MajaMoja małaMoja OjczyznoNataliaO mój rozmarynieOrlątkoOrłyPałacyk MichlaPiosenka szturmowa 'Parasola'PiechotaPierwsza brygadaPłynie Wisła, płyniePolonez KościuszkiPrzybyli ułaniRotaRozszumiały się wierzby płacząceSerce w plecakuSynkowie moiSzturmówkaŚpiew kosynierów lwowskichŚwięta miłościUłani i dziewczynaWalecznych tysiącWarszawiankaWarszawskie dzieciWąwóz SamosierryWojenko, wojenkoWybaczcie piechocieWymarsz UderzeniaZośka   Tytuł:  55 pieśni patriotycznychOpracowanie: Maciej MiętusStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara, instrumenty klawiszoweNotacja muzyczna: akordy, diagramy akordów gitarowych i klawiszowychWydawnictwo: VesperFormat: 66 str, B5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788361524106 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - 50 popular songs
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Sting - The Last Ship (utwory na fortepian, wokal i gitar)
BOSS JS 8 odtwarzacz audio z efektami gitarowymi
Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl