Nuty: Nuty

313 wprawek na fortepian - nuty na fortepian - Emma Altberg, Zofia Romaszkowa

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"313 wprawek na fortepian" to dobrze znane ćwiczenia na pierwsze etapy nauki gry na fortepianie. Książka i zawarte w nim utwory rozwijają umiejętności techniczne, wyrabiają siłę, zakres ruchów ręki i palców. Bezgłośna zmiana palców na jednym klawiszuPięciopalcówki w obrębie kwintyPrzygotowanie do akordówPrzygotowanie do pasaży trójdźwiękowychRepetycjeRóżneWprawki na rozszerzenie rozpiętości rąkWprawki na uniezależnienie rąkWprawki przygotowawcze do gam (podkładanie 1. palca)Wprawki przygotowawcze do prowadzenia dwóch głosów w jednej ręce i do podwójnych tercjiWprawki w obrębie kilku oktawWprawki z trzymaną nutą   Tytuł: 313 wyprawek na fortepianAutor: Emma Altberg, Zofia RomaszkowaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: N4, 36 str, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Altberg Emma, Romaszkowa Zofia - 313 wprawek na fortepian
PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 1
PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 2
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl