Nuty: nuty na skrzypce

3 etiudy - kaprysy na skrzypce solo - Romuald Twardowski

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja trzech etiud skomponowanych przez Romualda Twardowskiego na skrzypce solo.Utwory dedykowane są młodym, polskim skrzypkom, których talent pozwoli nadać miniaturom należyty i przekonujący artystycznie kształt.Spis utworów: Etiuda - Kaprys Allegro (Twardowski Romuald)Etiuda - Kaprys Andante capriccioso (Twardowski Romuald)Etiuda - Kaprys Allegro (Twardowski Romuald)   Tytuł: Trzy etiudy - kaprysy na skrzypce solo Autor: Romuald TwardowskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument:  skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 8 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski, niemiecki, ISBN: 9790274005375   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - Trzy etiudy-kaprysy na skrzypce solo
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Kreutzer Rodolphe - 42 etiudy na skrzypce solo
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
Romuald Twardowski

Romuald Twardowski

Ur. w 1930 r. w Wilnie. Studiował grę na fortepianie i kompozycję w Wilnie i w Warszawie, a w Paryżu, pod kierunkiem Nadii Boulanger, chorał gregoriański i polifonię średniowiecza. Od 1971 r. wykłada na obecnym Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie...

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl