Nuty: Nuty

25 Bossa Nova For Guitar (+ płyta CD i DVD) - nuty na gitarę klasyczną - Adrian Santos

119 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'25 Bossa Nova For Guitar' to kolekcja 25 kompozycji w stylu Bossa Nova, takich legend jak Gilberto Gil, Stan Getz, Joao Gilberto, Baden Powell, Antonio Carlos Jobim i innych. Książka przeznaczona jest zarówno do nauki jak i zabawy. Zawiera 3 rozdziały, które wprowadzają w tajniki gry w stylu Bossa Nova, z wielką starannością, zwracając uwagę na szczegóły autor wyjaśnia technikę uderzeń oraz charakterystyczne akordy Bossa Novy. Wszystkie kompozycje w zapisie nutowym i tabulaturowym.Do książki dołączona jest płyta DVD, na której znajdują się nagrania wszystkich 25 utworów, w dwóch wersjach. Pierwsza wersja demonstracyjna w naturalnym dla utworu tempie, druga wersja w zwolnionym tempie, aby ułatwić pokonywanie przeszkód podczas treningu .Dołączona jest również płyta MP3 CD, która zawiera podkłady umożliwiające ćwiczenia w dwóch tempach - naturalnym oraz zwolnionym, aby nauczyć się grać kontekstowo.   Tytuł: 25 Bossa Nova For GuitarAutor: Adrian SantosStopień trudności: dla początkujących, średnio-zaawansowanychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Play Music PublishingFormat: 60 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CD i DVDJęzyk wydania: angielskiISBN: ME0298 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Bossa Nova. Jazz piano solos vol. 15
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

ADRIAN ŁUKASZ WITASZCZYK

ADRIAN ŁUKASZ WITASZCZYK

Zachęcam do zapoznania się z sylwetką młodego kompozytora Adriana Witaszczyka. Adrian tworzy muzykę filmową oraz teatralną. Jego debiutem było skomponowanie muzyki do spektaklu "Królowa Śniegu" według baśni H. Ch. Andersena.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl