Nuty: nauka gry na skrzypcach

20 melodyjnych ćwiczeń w pierwszej pozycji - Eugeniusz Gruenberg, Andrzej Kacprzak - nuty na skrzypce

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 20 melodyjnych ćwiczeń pomagających w nauce pierwszej pozycji na skrzypcach. Melodie autorstwa Eugeniusza Gruenberga - znakomitego skrzypka, kompozytora muzyki baletowej, utworów symfonicznych i skrzypcowych pieśni. Wydanie wzbogacone o opalcowanie oraz wyjaśnienia oznaczeń artykulacyjnych. Nuty przeznaczone na skrzypce dla średnio-zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: 20 melodyjnych ćwiczeń w pierwszej pozycji - nuty na skrzypceAutor: Eugeniusz Gruenberg, Redaktor: Andrzej KacprzakStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: EufoniumFormat: 28 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801565983 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Towarnicki Eugeniusz - Szkoa na flet, cz. 1
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
PWM Lic Lesław - 15 ćwiczeń na klarnet solo
Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

„Baron cygański” | relacja z premiery w Białymstoku

„Baron cygański” | relacja z premiery w Białymstoku

To muzyka od pierwszej chwili przyciągała uwagę i kierowała ją na scenę skupiając ją na doskonale bawiących się swoimi rolami artystami premierowej obsady „Barona cygańskiego” Johanna Straussa w reżyserii Marii Sartovej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl