Nuty: Nuty

12 fanfar na kwintet dęty blaszany - Marek Czerniewicz

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera nuty do utworu Marka Czerniewicza "12 Fanfar" na trąbkę, róg, puzon i tubę (partytura + głosy). Opracowanie dla zaawansowanych. Tytuł: 12 fanfar na kwintet dęty blaszanyAutor: Marek CzerniewiczStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: trąbka, róg, puzon, tuba Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: EufoniumFormat: 20+ 5x4 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801517357 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN The Best of Karaoke 3 DVD BOX
Bach (707102) Puzon basowy w stroju Bb/F 50B Stradivarius
Korg PS-1 przecznik nony
Hot Wire Basic przewd XLR - TS, 5 m
trąbka

trąbka

trąbka to mały instrument dęty blaszany o jasnej, metalicznej barwie i największej skali spośród wszystkich dętych blaszanych - e-c2

puzon

puzon

Puzon to instrument dęty blaszany o małej menzurze, wyraźnym, ostrym brzmieniu i skali od: B1 do d2. Puzon nie posiada otworów ani charakterystycznych dla instrumentów dętych blaszanych wentyli.

klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl