Nuty: nauka gry na flecie

101 Flute Tips - Schmidt - 101 porad dla flecistów (+ płyta CD)

88 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Idealna pozycja dla początkujących flecistów oraz tych, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności. Książka zawiera pożyteczne rady dotyczące gry na flecie, wynikające z wieloletniego doświadczenia. Poruszane tematy: wybór fletu, wybór nauczyciela, ćwiczenia rozgrywające, efektywne ćwiczenie, dbanie o flet, porady do wykonywania, dbanie o zdrowie jako flecista, przedstawiciele rodziny fletów i rozszerzone techniki fletowe. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej, podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Tytuł: 101 Flute Tips Autor: Elaine SchmidtSeria: 101 Tips Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 64 str, 229x305mm, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9781480345430 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Flix Tips Light rózgi perkusyjne
Flix Tips Medium rózgi perkusyjne
Flix Tips Rock rzgi perkusyjne
Rock Tips preparat utwardzający opuszki palców
Claudio Barile

Claudio Barile

To jeden z najbardziej cenionych flecistów, który zdobył uznanie zarówno w Ameryce Południowej jak i w Europie i Stanach Zjednoczonych przede wszystkim jako przedstawiciel tradycyjnej muzyki argentyńskiej. Urodził się w Buenos Aires i tam też szkolił swoje umiejętności muzyczne...

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl