Nuty: historia muzyki

100 przebojów muzyki klasycznej - Robert Ginalski

33 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'100 przebojów muzyki klasycznej' Roberta Ginalskiego to pozycja dla tych, którzy z muzyką poważną jeszcze się nie zetknęli, dla tych którzy już trochę na niej się znają, ale i wytrawni melomanii znajdą coś dla siebie. Jak napisała o książce profesor Ewa Łętowska: 'Dobra popularyzacja, wolna od nachalnej dydaktyki, jest rzadka – z tym większąsatysfakcją można polecić 100 przebojów muzyki klasycznej”. To książka o muzyce, którą czyta się jak powieść, a jej przystępna i anegdotyczna forma stanowią jej wielki atut. Może być doskonałą pomocą do nauki muzyki w szkołach, ale również stanowić może świetny prezent dla entuzjastów muzyki w każdym wieku.   Tytuł: 100 przebojów muzyki klasycznejAutor: Robert GinalskiStopień trudności: dla wszystkichInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Con brioFormat: 238 str., 136x206 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polski ISBN: 9788395476945 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
Techconnect V2 Przewody 10m MIX
Techconnect V2 Przewody 15m MIX
Techconnect V2 Puszka - 5 slotów
„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl