Nuty: piosenki dla dzieci

100 piosenek dla dzieci - muzyczny kalendarz przedszkolaka - Tadeusz Wywrocki - śpiewnik dla dzieci

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór 100 piosenek dla dzieci, każda z zapisem nutowym oraz akordami gitarowymi. Piosenki podzielone są tematycznie, co pozwoli ulatwić pracę osób przygotowujących się do zabaw muzycznych z dziećmi. Wspaniała pozycja do wykorzystania w przedszkolach i ogniskach muzycznych. Spis utworów: 1. Dla babuni i dziadziusia, 2. Babcia i dziadziuś, 3. Dla mamy, 4. Dzień Kobiet, 5. Kochana mama, 6. Mama, 7. Moja mama, 8. Mój braciszek, 9. Święto babci i dziadziusia, 10. Tato,i inne Tytuł: 100 piosenek dla dzieci - Muzyczny kalendarz przedszkolakaAutor: Tadeusz WywrockiStopień trudności: dla początkującychInstrument: pianino, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: ContraFormat: 106 str, A4, miękka oprawa bindowanaJęzyk wydania: polskiISBN: 978837215368X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alpine Muffy Pink ochronniki suchu dla dzieci rowe
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
Alpine Muffy Blue ochronniki suchu dla dzieci niebieskie
K&M 18969-071-55 statyw keyboardowy dla dzieci
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Instrument muzyczny jest przyrządem do wytwarzania muzyki. Na wysokość dźwięku i jego barwę wpływają właściwości fizyczne wibratora, za pomocą którego wytwarzany jest dźwięk w instrumencie muzycznym. Wibrator jest głównym elementem instrumentu muzycznego, dzięki któremu w najprostszy sposób jesteśmy

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl