Nuty: nuty na gitarę

10 szkiców na gitarę - nuty na gitarę klasyczną - Marek Pasieczny

24 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Marek Pasieczny - jeden z najbardziej charakterystycznych koncertujących gitarzystów i kompozytorów, laureat licznych konkursów gitarowych znany jest ze swoich kompozycji na ten instrument. Książka stanowi to zbiór krótkich miniatur na gitarę klasyczną jego autorstwa. To efektownie brzmiące utwory, o nieco współczesnej i jazzującej harmonii. Utwory z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno jako repertuar dydaktyczny, jak i koncertowy. Są często umieszczane w programie obowiązkowym konkursów gitarowych. Nuty dla zaawansowanych. Spis utworów:  1. Preludium2. Kołysanka3. Ballada4. Uciekaj!5. Bossa6. 7-8-97. Impresja8. Marsz9. W dawnym stylu10. Ślizg Tytuł: 10 szkiców na gitaręAutor: Marek PasiecznyStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: EuterpeFormat: 16 str, N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski i angielskiISBN: 9780801507075 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Pasieczny Marek - The Tango Impressions. W hodzie Sztuce Astora Piazzolli
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Małgorzata Kołcz

Małgorzata Kołcz

Studiowała grę na kontrabasie w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz filologię klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako kontrabasistka współpracuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami, takimi jak: Warsaw Camerata, Europejska Orkiestra Festiwalowa „Probaltica”...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl