Nuty: nuty na gitarę

10 szkiców na gitarę - nuty na gitarę klasyczną - Marek Pasieczny

24 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Marek Pasieczny - jeden z najbardziej charakterystycznych koncertujących gitarzystów i kompozytorów, laureat licznych konkursów gitarowych znany jest ze swoich kompozycji na ten instrument. Książka stanowi to zbiór krótkich miniatur na gitarę klasyczną jego autorstwa. To efektownie brzmiące utwory, o nieco współczesnej i jazzującej harmonii. Utwory z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno jako repertuar dydaktyczny, jak i koncertowy. Są często umieszczane w programie obowiązkowym konkursów gitarowych. Nuty dla zaawansowanych. Spis utworów:  1. Preludium2. Kołysanka3. Ballada4. Uciekaj!5. Bossa6. 7-8-97. Impresja8. Marsz9. W dawnym stylu10. Ślizg Tytuł: 10 szkiców na gitaręAutor: Marek PasiecznyStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: EuterpeFormat: 16 str, N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski i angielskiISBN: 9780801507075 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl