Nuty: śpiewnik gitarowy

Śpiewnik polski - słowa i akordy gitarowe do każdej piosenki

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Śpiewnik zawiera 230 najpopularniejszych polskich piosenek rockowych, młodzieżowych i innych nadających się do nucenia. Do każdej piosenki znajdziesz akordy gitarowe i teksty piosenek. Śpiewnik podzielony na 8 działów. Dla początkujących. Spis działów: Dziwny jest ten światPłonie ognisko i szumią kniejeDziesięć w skali BeaufortaPrzyjedź mamo na przysięgęTo my, pierwsza brygadaHej bystra wodaPiosenki różne Tytuł: Śpiewnik polskiAutor: opracowanie zbioroweStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: akordy gitarowe, słowaWydawnictwo: In RockFormat: 320 str, A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788360157176 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
Po co jest „CameralMusic”?

Po co jest „CameralMusic”?

Muzyka kameralna tradycyjnie przeznaczona była do wykonywania w komnatach dworskich, obecnie rozwój technologii najpierw sprzętu grającego, teraz internetu spowodował, że w naszych komnatkach (nawet jeżeli mają 2x3m jak moja) możemy posłuchać każdej muzyki.

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl