1. Start
  2. Świdwin
swidwin: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Świdwin - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:

koncert gitarowy (Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek) - bilety

2020-03-05

Ceny biletów od: 25 PLN, Artysta: Pełech&Horna Duo, Miasto: Świdwin, Miejsce: Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek, Termin:...

czytaj dalej »

Co może się zdarzyć gdy cztery obce sobie osoby zostaną uwiezione w windzie? (Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek) - bilety

2020-03-23

Ceny biletów od: 65 PLN, Artysta: Winda do nieba, czyli czworo po czterdziestce, Miasto: Świdwin, Miejsce: Świdwiński Ośrodek Kultu...

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »

Świdwin - Zobacz także - ARTYKUŁY

Kaskada muzyki na początek Baltic Neopolis Festival

2017-06-10

Warsztatami i koncertem tanga Baltic Neopolis Orchestra rozpoczyna w sobotę, 10 czerwca w Galerii Kaskada Baltic Neopolis Festival, III Międzynarodowy Festiwal Muzyki, który obejmie całe zachodniopomorskie.

czytaj dalej »

Cztery pory roku zabrzmią w Szczecinie

2017-07-29

Najpopularniejszy utwór Vivaldiego wykona Baltic Neopolis Orchestra i Vasko Vassilev, skrzypek o międzynarodowej sławie, w sobotę, 29 lipca w Trafostacji Sztuki. Będzie to specjalny koncert w ramach Baltic Neopolis Festival, dedykowany pracownikom Zarządu Morskich Portów Szczecin-Świnoujście.

czytaj dalej »

Trwa Baltic Neopolis Festival

2015-08-09

W sierpniu muzycy Baltic Neopolis Orchestra oraz zagraniczni goście zagrają w Gryficach, Szczecinie, Drawnie i Świdwinie. Pierwszy z sierpniowych koncertów już w niedzielę.

czytaj dalej »

Rusza Baltic Neopolis Festival

2015-07-09

Baltic Neopolis Festival to cykl letnich koncertów muzyki kameralnej organizowanych przez szczecińską Baltic Neopolis Orchestra w regionie zachodniopomorskim z udziałem międzynarodowych artystów. Trasa koncertowa rozpoczyna się w czwartek.

czytaj dalej »

Baltic Neopolis Festival na finiszu

2015-08-21

Muzycy Baltic Neopolis Orchestra oraz zagraniczni goście w najbliższy weekend i poniedziałek zagrają trzy ostatnie koncerty w ramach Baltic Neopolis Festival. RPO – Rozwijamy Region w Dobrym Tonie: w Szczecinie, Drawnie i Świdwinie.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl