Sopot - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Sopocie

W najbliższym czasie w Sopocie odbędą się wydarzenia, które na pewno zainteresują miłośników kultury, muzyki i sztuki. Warto zarezerwować bilety i nie przegapić tych niezwykłych występów!

Sopot Stand-up Festival™ 2024 (Opera Leśna)

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w mieście będzie Sopot Stand-up Festival™ 2024, który odbędzie się w Operze Leśnej. Ceny biletów już od 70 PLN. Na scenie wystąpią artyści z całej Polski, gwarantując wieczór pełen śmiechu i humoru.

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków (Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku)

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem będzie występ Piotra Bałtroczyka w Amfiteatrze Tarasów przy Aquaparku. Stand-up komik zapewni publiczności niezapomniane chwile, a ceny biletów zaczynają się od 119 PLN. To będzie wieczór pełen śmiechu i niesamowitej zabawy!

Nie zastanawiaj się dłużej - rezerwuj bilety już dziś i ciesz się niezapomnianymi chwilami na najbliższych wydarzeniach w Sopocie!


Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Sopot - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl