Sopot - TOP wydarzenia 02-03 2024

Już niedługo Sopot zapełni się dźwiękami muzyki, emocjami sztuki i niezapomnianą rozrywką! Przedstawiamy wybrane najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w tym malowniczym mieście.

Zaplanuj swój wieczór na 29 lutego, gdy na scenie SPATiF zagrają The Bullseyes - twój ulubiony zagraniczny zespół z Polski. Bilety można nabyć już od 50 PLN, a koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. To niezapomniane wydarzenie, na które warto się wybrać!

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem będzie VIBES presents Sfinks reimagined, które odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 23:00 w klubie Sfinks700. Bilety dostępne są już od 40 PLN. To idealna okazja na noc pełną dobrej muzyki i świetnej zabawy!

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznej muzyki, koniecznie zarezerwuj sobie czas na 30 czerwca, gdy Queen Symfonicznie powrócą do Sopotu. Koncert odbędzie się o godzinie 20:00 w Operze Leśnej, a bilety można nabyć od 139 PLN. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć magii utworów legendarnej grupy Queen w wyjątkowym symfonicznym opracowaniu.

Na zakończenie warto zaznaczyć w kalendarzu 8 marca, gdy Models FX Chippendales Show zagrają specjalny koncert z okazji Dnia Kobiet w Story Disco Club. Bilety na ten wyjątkowy wieczór można nabyć już od 30 PLN, a koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. To idealna okazja na niezapomniane świętowanie dla wszystkich pań!

Sopot w najbliższym czasie zapełni się niezapomnianymi wydarzeniami kulturalnymi, muzycznymi i rozrywkowymi. Nie przegap okazji, by wziąć udział w tych wyjątkowych koncertach i pokazać się w najlepszym świetle!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Sopot - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl