1. Start
  2. Solec Kujawski
solec-kujawski: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Solec Kujawski - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:
« poprzednia 1/0 następna »

Solec Kujawski - Zobacz także - ARTYKUŁY

VI Festiwal Muzyki Klasycznej w Solcu nad Wisłą

2011-07-16

21 lipca po raz 6 do Solca na Wisłą zawitają młodzi muzycy, aby zaprezentować się soleckiej publiczności podczas VI Festiwalu Muzyki Klasycznej.

czytaj dalej »

Laureaci!

2018-03-23

Podczas koncertu w ramach dorocznego „Święta Uczelni” Akademii Muzycznej w Łodzi wystąpią jej studenci nagradzani w ubiegłym roku na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach muzycznych.

czytaj dalej »

Rusza sprzedaż biletów na KINO KULINARNE TRANSATLANTYK Festival 2015!

2015-07-29

W środę, 29 lipca rozpocznie się sprzedaż biletów na KINO KULINARNE - jedną z najpopularniejszych sekcji TRANSATLANTYK Festival. Od 9 do 13 sierpnia na festiwalową publiczność czeka w Poznaniu 5 wyjątkowych, bo połączonych z kolacjami, seansów filmowych.

czytaj dalej »

Ruszają zapisy oraz sprzedaż biletów na wydarzenia TRANSATLANTYK Festival 2015!

2015-08-07

TRANSATLANTYK Festival po raz piąty zaprezentuje w Poznaniu najlepsze światowe kino oraz wyjątkowe projekty edukacyjne i muzyczne. Do oficjalnego otwarcia Festiwalu pozostało jeszcze 14 dni, ale już teraz można korzystać z bezpłatnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy.

czytaj dalej »

Polska. Wrocław. Diamentowy finał Singing Europe - Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

2016-08-06

W ciepły sierpniowy sobotni wieczór w Sali koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu zgromadzili się melomani nie tylko z Polski, ale także ze świata. Wszyscy od dawna wyczekiwali występu swoich ulubionych gwiazd z największych scen operowych – Aleksandry Kurzak oraz Roberto Alagna, więc wiel

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl