Radom - TOP wydarzenia 02-03 2024

W najbliższym czasie mieszkańcy Radomia będą mieli okazję uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach kulturalnych i muzycznych. Znani artyści wystąpią na prestiżowych scenach miasta, zapowiadając niezapomniane koncerty i spektakle.

Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń jest obchodzone 5-lecie 10 Tenorów, który odbędzie się 2 marca w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej. Bilety na tę okazję można nabyć już od 125 PLN. Natomiast 10 marca do Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga zawita zespół Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, prezentując program "Ballady na dwa serca" - ceny biletów rozpoczynają się od 80 PLN.

Miłośnicy muzyki metalowej nie mogą przegapić Tribute to METALLICA by SCREAM INC., które odbędzie się 22 marca w Ośrodku Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska. Bilety na koncert zespołu Scream Inc. można nabyć już od 69 PLN.

Kolejne wydarzenia w Radomiu również zapowiadają się niezwykle interesująco. 5 kwietnia Radomska Orkiestra Kameralna zagra na uroczystym Platynowym koncercie z okazji 55-lecia, na którym wystąpi legendarne Czerwone Gitary. 12 kwietnia zespół Ponad Chmurami promować będzie swój nowy album na koncercie w Resursie Obywatelskiej.

Wszystkie te wydarzenia to doskonała okazja do spędzenia czasu wśród emocji i niezapomnianych wrażeń. Warto zaplanować udział w tych koncertach i spektaklach, aby cieszyć się magią kultury i muzyki na najwyższym poziomie.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Radom - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl