1. Start
  2. Pruszcz Gdański
pruszcz-gdanski: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Pruszcz Gdański - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:

(Hala przy ZSO nr 1) - bilety

2020-03-06

Ceny biletów od: 60.00 PLN, Artysta: Kabaret Skeczów Męczących: nowy program - najŚMIESZNIEJszy, Miasto: Pruszcz Gdański, Miejsce:...

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »

Pruszcz Gdański - Zobacz także - ARTYKUŁY

Karnawał na Ołowiance

2017-01-07

Gdy atmosfera Świąt Bożego Narodzenia trochę opadnie, nasza uwaga skupi się na przygotowaniach do jednej z najważniejszych imprez w roku: Sylwestrze.

czytaj dalej »

Z OPERY NA SPACERY

2017-06-30

Koncerty na Kochanowskiego - to cykl kameralnych spotkań z artystami, gdzie muzyka jest na wyciągnięcie ręki ... a kawa i herbata pokrzepiają duszę i ciało.

czytaj dalej »

,,Muzyka polska na Żuławach"

2014-07-17

Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na pierwszą edycję Ogólnopolskiego Festiwalu ,,Muzyka polska na Żuławach”, którego jest pomysłodawcą i organizatorem. Poza repertuarem niekwestionowanym atutem wydarzenia są miejsca, w których będą realizowane festiwalowe koncerty - zabytkowe wnętrza gotyckich k

czytaj dalej »

Nietypowa premiera teledysku Zagan Acoustic

2015-07-17

Znany wśród melomanów na Wybrzeży zespół Zagan Acoustic wchodzi w ostatnią fazę promocji nowego krążka "Folk&Roll". Tym razem będzie to premiera teledysku zespołu.

czytaj dalej »

Koncert promocyjny nowego albumu Zagan Acoustic

2015-02-06

W piątek 6 lutego 2015 zagramy premiowy koncert promocyjny nowego albumu Zagan Acoustic - "Folk&Roll". Odbędzie się on w gdańskim klubie ŻAK.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl