Piła - TOP wydarzenia 06-07 2024

Zbliżające się wydarzenia kulturalne w Piła

W nadchodzących tygodniach mieszkańcy Piły mogą się spodziewać wielu interesujących wydarzeń kulturalnych. Oto kilka najbardziej wartościowych propozycji:

Koncert Forever Young

Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji zaprasza na koncert zespołu Forever Young. Ceny biletów zaczynają się od 145 PLN. Miejsce: Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji. Data: 20 września 2024 roku.

Siesta w drodze - Nancy Vieira

Przenieś się w piękny klimat podczas koncertu Siesta w drodze z udziałem Nancy Vieira. Bilety dostępne od 120 PLN. Miejsce: Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji. Data: 27 października 2024 roku.

Ballady na dwa serca

Na scenie Auditorium Maximum, Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile wystąpią Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Bilety w cenie od 90 PLN. Data: 30 listopada 2024 roku.

Te oraz wiele innych wydarzeń czeka na miłośników kultury i muzyki w Pile w najbliższym czasie. Nie przegap okazji, aby wziąć udział w wyjątkowych koncertach i spektaklach!


Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Piła - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Nuty


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl