Olsztyn - TOP wydarzenia 05-06 2024

Nadchodzące wydarzenia kulturalne w Olsztynie obiecują niezapomniane emocje i artystyczne doznania. Już 30 maja w Irish Pub Carpenter Inn będzie można podziwiać akustyczny występ Zenka Kupatasy. Bilety już dostępne od 33 PLN!

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem będzie obchodzone 5-lecie grupy 10 Tenorów w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej 5 czerwca. Nie zabraknie pięknych sopranów i niskich basów, a bilety można nabyć już od 145 PLN.

8 czerwca na deskach Auditorium Maximum zespół Ponad Chmurami zaprezentuje koncert promujący swój nowy album. Cena biletu to 70 PLN, nie możesz tego przegapić!

Tej samej nocy warto wybrać się do Galerii Sowa, gdzie Główny Zawór Jazzu zapewni wyjątkową atmosferę i niezapomniane wrażenia muzyczne. Bilety od 60 PLN.

Nie można również przegapić 13 czerwca koncertu "Michael Jackson Tribute Live Experience" Saschy Pazdery w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Show Michaela Jacksona w wykonaniu Tribute Live Show zachwyci fanów, a bilety dostępne są od 140 PLN.

To jednak nie koniec listy wyjątkowych wydarzeń w Olsztynie. Już 26 września w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej wystąpi zespół Forever Young, a 5 października w Hali URANIA będzie można posłuchać Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams w wykonaniu Royal Symphony Orchestra.

Nie zabraknie też polskich gwiazd. 6 października w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej Kasia Kowalska świętować będzie 30 lat Gemini, a 24 października w Auli im. Anny Wasilewskiej Voytek Soko Sokolnicki zaprezentuje koncert promujący swoją nową płytę.

Na koniec, 27 października w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE zaserwują niezwykłą trasę jubileuszową z okazji 5-lecia istnienia. Bilety już dostępne od 199 PLN.

Olsztyn w najbliższym czasie staje się stolicą muzyki, kultury i sztuki. Przygotujcie się na niezapomniane wieczory i emocje!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Olsztyn - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl