1. Start
  2. Nowy Targ
nowy-targ: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Nowy Targ - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:

Nowy Targ Stand-up: Karol Modzelewski i Rafał Banaś z nowymi programami (Pub Plama) - bilety

2020-06-10

Ceny biletów od: 30 PLN, Artysta: STAND-UP: Karol Modzelewski & Rafał Banaś, Miasto: Nowy Targ, Miejsce: Pub Plama, Termin: 2020-...

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »

Nowy Targ - Zobacz także - ARTYKUŁY

DYREKTOR RADIOWEJ DWÓJKI MAŁGORZATA MAŁASZKO-STASIEWICZ Z TYTUŁEM AMBASADORA MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW KSIĄŻKI W KRAKOWIE

2018-10-25

Podczas uroczystości otwarcia największej imprezy w branży wydawniczo-księgarskiej w kraju tytułem Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie uhonorowana została dyrektor Programu 2 Polskiego Radia – Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.

czytaj dalej »

Targi Książki dla Dzieci z Polskim Wydawnictwem Muzycznym

2013-06-09

Gry dydaktyczne, instrumenty dla najmłodszych, książki edukacyjne i gadżety muzyczne – to wszystko będzie czekać na stoisku nr 44.

czytaj dalej »

PWM na Targach Co Jest Grane

2012-11-24

W dniach 24-25 listopada 2012 r. (godz. 11:00-19:00) Polskie Wydawnictwo Muzyczne będzie jednym z wystawców Targów Co Jest Grane, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

czytaj dalej »

Otwarty nabór na Classical:NEXT 2020

2020-02-07

Instytut Adama Mickiewicza ogłasza kolejny otwarty nabór delegatów na targi muzyczne Classical:NEXT, które odbędą się w dniach 18-21 maja 2020 r. w Rotterdamie.

czytaj dalej »

Rok Kolberga 2014 / prezentacja projektów naukowych, muzykologicznych, multimedialnych

2014-10-24

Prezentacja projektów naukowych, muzykologicznych, multimedialnych okazji obchodów 200 rocznicy urodzin wybitnego etnografa i folklorysty Oskara Kolberga odbedzie się 24 października w Krakowie podczas Targów Książki.

czytaj dalej »

Polecane książki

Nowy Taniec. Rewolucje Ciała

29.99 PLN


Czy W Tańcu Zawsze Potrzebny Jest Ruch? Kto Powiedział, że "tancerka Ma Być Jak Statua Wolności"? Nowy Taniec. Rewolucje Ciała To Opowieść O Uwikłaniu Tańca W Historię I Politykę, A Zarazem Autorski Przegląd Najciekawszych Współczesnych Zjawisk...

szczegóły »

Abc Na Klarnet B Lub C

16.99 PLN


Druga Część Podręcznika Do Nauki Gry Na Klarnecie Dla Dzieci. Publikacja Zawiera Nowy Materiał Teoretyczny, Nowe Zagadnienia I Nowe Melodie, A Wszystko W Pięknym Wydaniu Z Kolorowymi Rysunkami Zenona A. Remiego.

szczegóły »

Poezje Z Karmelu

25.99 PLN


"Nowy Album Jest Streszczeniem Teraźniejszości I Przeszłości, Znane Teksty Oraz Melodie Mają Nowe Aranżacje, Nie Wspominając O Zupełnie Nowych Kompozycjach (...) Niech Teksty I Ich Muzyczna Harmonia Dotyka Bogiem I Karmi Wszystkich Słuchaczy".

szczegóły »

Pociąg Linii M

30.99 PLN


Nowy Jork, Greenwich Village, Pierwsza Stacja Pociągu Linii M. Przy Stoliku W Kawiarni Siedzi Kobieta. Zawsze Zamawia Czarną Kawę I Razowe Grzanki Z Oliwą. To Patti Smith, Piosenkarka, Poetka, Jedna Z Najważniejszych Artystek W Historii Rocka....

szczegóły »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl