1. Start
  2. Krzyż Wlkp.
krzyz-wlkp-: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Krzyż Wlkp. - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:
« poprzednia 1/0 następna »

Krzyż Wlkp. - Zobacz także - ARTYKUŁY

koncerty z serii "Muzyka Dawna-Persona Grata" z udziałem Arte dei Suonatori

2015-12-10

Muzycy Arte dei Suonatori po raz kolejny sięgają po swój ulubiony repertuar okresu Sturm und Drang. Tym razem wraz z duńskim klawesynistą Allanem Rasmussenem wciągną słuchaczy w piękny i niezwykle emocjonalny świat muzyki Wilhelma Friedmanna Bacha - najstarszego z synów Jana Sebastiana.

czytaj dalej »

Subtelne brzmienie ukulele

2014-08-13

Podczas kolejnego koncertu w ramach Letniego Kursu Gitary Krzyżowa 2014 usłyszymy młodą wokalistkę i instrumentalistkę ZAGI, która zaprezentuje charakterystyczne brzmienie ukulele.

czytaj dalej »

DOKTORAT HONORIS CAUSA AKADEMII MUZYCZNEJ W KRAKOWIE / KONCERT OKOLICZNOŚCIOWY

2016-02-28

Koncert dedykowany znakomitej skrzypaczce prof. Kai Danczowskiej z okazji przyznania Artystce przez krakowską uczelnię muzyczną zaszczytnego tytułu doktora honoris causa odbędzie się 28 lutego o godzinie 18:00 w Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie.

czytaj dalej »

Licheń. Rocznica Powstania Warszawskiego

2019-08-01

Polegli podczas Powstania Warszawskiego zostaną upamiętnieni w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w 75. rocznicę jego wybuchu.

czytaj dalej »

Wystawa i benefis Andrzeja Forysia w szczecińskiej Filharmonii

2016-06-04

Andrzej Foryś, szczeciński artysta obchodzący właśnie 60 – lecie pracy twórczej, pokaże kilkadziesiąt swoich prac w Filharmonii. Benefis Artysty, od lat związanego ze Szczecinem, rozpocznie się pokazem filmu o nim, wyświetlanym w holu Filharmonii.

czytaj dalej »

Polecane książki

Krzysztof Klenczon, Który Przeszedł Do Historii

32.99 PLN


Dariusz Michalski Opowiada Historię Swego Przyjaciela, Krzysztofa Klenczona, Przypomina Jego Karierę, Dokumentuje Frapujące Lata Sześćdziesiąte I Siedemdziesiąte, W Których "polskie Mocne Uderzenie Rosło W Siłę, A Bigbeatowcom żyło Się...

szczegóły »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl