Konin - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Koninie

Zaplanuj swoje wieczory w Koninie, bo na horyzoncie pojawiają się świetne wydarzenia kulturalne, które na pewno nie pozwolą Ci się nudzić! Przygotuj się na emocje, świetne koncerty i wieczory pełne rozrywki.

Koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo

Zespół Stare Dobre Małżeństwo powraca do Konina, by zaprezentować swoje największe hity w Domu Kultury Oskard. Bilety w cenie od 120 PLN już czekają na miłośników prawdziwej muzyki!

Trasa koncertowa zespołu Trubadurzy

Przygotuj się na wieczór pełen emocji i niezapomnianych przebojów zespołu Trubadurzy, którzy zabiorą Cię w muzyczną podróż. Koncert odbędzie się w Konińskim Domu Kultury, a bilety są dostępne od 100 PLN.

Najpiękniejsze melodie świata, czyli od opery do musicalu!

Pop Opera zaprasza na niezwykły wieczór pełen muzyki klasycznej i musicalowej w Domu Kultury Oskard. Ceny biletów zaczynają się od 109 PLN, bądź na kulturalnym szczyt!

Diamentowy koncert 55-lecia zespołu Czerwone Gitary

Zespół Czerwone Gitary świętuje swoje 55-lecie na scenie w Koninie! Nie przegap tego wyjątkowego koncertu w Domu Kultury Oskard, bilety od 135 PLN czekają na fanów muzyki z lat 60.!

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd - Miłość i Polityka

Rozśmieszaj się do łez z komedią Miłość i Polityka, którą zaprezentują polskie gwiazdy na scenie Domu Kultury Oskard. Bilety w cenie od 130 PLN dostępne
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Konin - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl