Kielce - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kielcach

W najbliższym czasie w mieście Kielce nie zabraknie interesujących wydarzeń kulturalnych, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom muzyki, sztuki i rozrywki. Sprawdź, co ciekawego szykuje się w niesamowitych miejscach kulturalnych Kielc!

Koncert Forever Young

Do Sala Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej zawita zespół Forever Young, który zaprasza na fantastyczny koncert. Bilety już dostępne, warto się pospieszyć!

ABBA I INNI symfonicznie

Fani muzyki ABBA koniecznie muszą być na tym wydarzeniu! Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej zamieni się w magiczne miejsce, gdzie zabrzmią największe przeboje w symfonicznych aranżacjach.

Ballady na dwa serca

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska zapraszają na wzruszający koncert "Ballady na dwa serca" w Wojewódzkim Domu Kultury. Bilety już dostępne, koniecznie zarezerwuj miejsce!

5-lecie 10 Tenorów

Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej będzie świadkiem jubileuszowego koncertu 10 Tenorów. To wydarzenie, którego nie można przegapić! Sprawdź dostępność biletów.

Największe arie operowe i musicalowe w nowych aranżacjach!

Pop Opera zaprasza na koncert, podczas którego zabrzmią największe arie operowe i musicalowe w nowych, niecodziennych aranżacjach. Sala Koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej to miejsce, gdzie warto być!

Platynowy koncert 55-lecia

Czerwone Gitar
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Kielce - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl