Jarosław - TOP wydarzenia 06-07 2024

W nadchodzących tygodniach miasto Jarosław szykuje się na prawdziwe kulturalne przepychanki. Na scenie pojawią się zarówno lokalne talenty, jak i znane gwiazdy muzyczne. Oto krótka lista najciekawszych wydarzeń, które nie można przegapić:

1. Koncert zespołu Lao Che w Hali Widowiskowo-Sportowej - jedna z najbardziej znanych polskich grup rockowych zagra swoje największe hity 20 marca. To będzie wieczór pełen energii i niezapomnianych wrażeń dla fanów alternatywnej muzyki.

2. Spektakl teatralny "Nieboska komedia" w Teatrze Miejskim - inscenizacja klasycznego dramatu autorstwa Zygmunta Krasińskiego odbędzie się 25 marca. Przedstawienie przybliży publiczności tajemniczą historię Anioła, który staje się świadkiem losów ludzi zagubionych w swoim grzechu.

3. Wystawa malarstwa Andrzeja Mleczki w Galerii Sztuki Nowoczesnej - od 15 marca będzie można podziwiać abstrakcyjne kompozycje artysty, które poruszają najgłębsze emocje i refleksje. Mleczko znany jest z ekspresyjnych prac, które poruszają tematykę społeczną i polityczną.

To tylko namiastka tego, co czeka mieszkańców Jarosławia w najbliższych tygodniach. Bądźcie na bieżąco z informacjami o wydarzeniach kulturalnych i nie przegapcie okazji, by wzbogacić swoje życie artystycznymi doznaniami!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Jarosław - pełna lista wydarzeń

Artykuły


Nuty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl